آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

ارز دیجیتال Hydra در راه است!

ارز دیجیتال Hydra

 

بازار سیاه آنلاین Hydra هم به زودی ارز دیجیتال خود را ارائه خواهد کرد...

بازارهای سیاه آنلاین، علی رغم بدنامی و فروش کالاهای غیر قانونی همچون مواد مخدر و اسلحه، نه تنها از لحاظ فن آوری و تجربه مشتری از وبسایت‌های بزرگ و معروف ضعیف تر عمل نمی‌کنند بلکه در بسیاری موارد مانند قراردادها و خریدهای هوشمند و تضمینی و همچنین گزینه‌های متعدد پرداختی از وبسایت‌های بزرگی مثل آمازون و علی بابا هم بهتر عمل می کنند.

در یکی از حیرت آورترین اقدامات بازارهای سیاه آنلاین، مارکت بزرگ Hydra اعلام کرده است که به زودی عرضه اولیه (ICO) ارز دیجیتال خود موسوم به Eternos را برگزار و %49 از موجودی شبکه را عرضه عمومی خواهد کرد و در نظر دارد که خریداران را در سود خود شریک نماید و همچنین کاربران خواهند توانست از امکانات متعدد این شبکه همچون تبادل ارز، پیامرسان امن و مرورگر ناشناس استفاده کنند. گفتنی است کارشناسان جدا از ابتکارات، فن آوری‌ها و کاربری‌های حیرت انگیز و منحصر به فرد این شبکه نسبت به متمرکز بودن و پتانسیل Exit Scam آن بسیار بدبین‌اند.

 

 بیشتر بخوانید:

رمز ارز ملی – نگاهی تحلیلی به ریال رمزینه

ترس بانک‌های آمریکایی از لیبرا (Libra)

ارزهای دیجیتال، راهی برای دور زدن تحریم‌ها

استلار (Stellar) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم

ایاس (EOS) چیست؟ هر آنچه که باید بدانیم

 


منبع: مرکز تحقیقات بلاک چین


آموزش جامع صفر تا صد ترید ارز دیجیتال

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین