آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

این لایحه جدید برای اجرایی شدن باید در پارلمان فدران آلمان موسوم به بوندستاگ (Bundestag) به تایید برسد و حداقل ۱۶ ایالت این کشور در مورد آن موافقت کنند. این درحالی است که تاکنون تمامی بانک‌ها و موسسات مالی آلمان از انجام مبادلات و ارائه تسهیلات در حوزه رمزارزها ممنون شده بود‌ند و با تصویب این لایحه جدید، شرایط تغییر خواهد کرد و اتفاقات خوشایندی پیش روی علاقه‌مندان به حوزه ارزهای دیجیتال وجود خواهد داشت

فروش و نگهداری بیت کوین در آلمانی قانونی می‌شود!

 

به تازگی دولت آلمان لایحه جدیدی را مورد بررسی قرار داده است که بر اساس آن بانک‌های این کشور‌ می‌توانند خدمات خرید و یا نگهداری بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را ارائه کنند.

بدون شک توکن ارائه شده توسط صرافی ارزهای دیجیتالی اهمیت بسیار زیادی در رشد و پیشرفت این صرافی ها داشته و می توانیم به جرأت بگوییم یکی از ستون های اصلی صنعت کریپتو همین توکن ها هستند.  البته از زمان ارائه توکن صرافی بایننس همه چیز تغییر کرد و همیشه ارز BNB، پیشتاز توکن های عرضه شده توسط صرافی ها بود. اما در بررسی های سال 2019 همه چیز متفاوت است! بررسی ها نشان می دهد که توکن OKB ارائه شده توسط صرافی OKEX در سال گذشته (2019) حدود 317.9% رشد داشته و حتی جایگاه دومی هم به ارز ارائه شده صرافی بایننس اختصاص ندارد!

عملکرد بهتر توکن صرافی OKEX نسبت به توکن صرافی بایننس

 

بدون شک توکن ارائه شده توسط صرافی ارزهای دیجیتالی اهمیت بسیار زیادی در رشد و پیشرفت این صرافی ها داشته و می توانیم به جرأت بگوییم یکی از ستون های اصلی صنعت کریپتو همین توکن ها هستند.

برتری فناوری فانتوم (Fantom) و کاردانو (Cardano) در برابر بیت کوین

 

شرکت بلاکچینی Weiss که بر اساس فاکتورهایی از قبیل فن آوری به کار رفته، میزان ریسک، امنیت، پاداش و کاربری همگانی به رده بندی رمزارزها می پردازد، بیتکوین را در مقابل چندی از رمزارزها به ویژه Fantom و Cardano بسیار ضعیف تر و ناکارآمد تر به شمار آورده است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که کشور کوچک مالت جدای از آنکه طی چندین سال اخیر رشد اقتصادی قابل توجهی از خود به نمایش گذاشته در تلاش است تا با جا انداختن عنوان مالت، جزیره بلاکچینی شرکت‌ها و سرمایه گذاران حوزه فن آوری را جذب کرده و از عواید بی‌شمار آن بهره مند شود.

تلاش کشور مالت برای تبدیل شدن به کانون اصلی بلاکچین در دنیا

 

گزارش‌ها حاکی از آن است که کشور کوچک مالت جدای از آنکه طی چندین سال اخیر رشد اقتصادی قابل توجهی از خود به نمایش گذاشته در تلاش است تا با جا انداختن عنوان مالت، جزیره بلاکچینی شرکت‌ها و سرمایه گذاران حوزه فن آوری را جذب کرده و از عواید بی‌شمار آن بهره مند شود.

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport@

شماره تماس: ۷۲۳۹۲۳۴-۰۹۳۶