آموزش ترید و تحلیل تکنیکال - مرکز تحقیقات بلاک چین

در حالیکه بازارهای جهانی روزهای سختی را سپری می‌کنند، صنعت ارزهای دیجیتال روز به روز قوی تر ظاهر می شود و هم اکنون بازیگران کلیدی این عرصه یکی از بزرگ ترین اتفاقات تاریخ را رقم زده‌اند.  بایننس بزرگترین صرافی رمز ارز جهان طی توافقنامه‌ای کوین مارکت کپ، یکی از فعال ترین وبسایت های این حوزه را خریداری کرده است.  چانگ پنگ ژائو مدیرعامل و بنیانگذار این صرافی گفت که بایننس و کوین مارکت کپ شباهت بسیار زیادی با هم دارند، چرا که هر دو امکان دسترسی و اشتراک گذاری دارایی های دیجیتال را برای مردم سراسر جهان فراهم می‌آورند. ژائو همچنین اظهار داشت که مذاکره با کوین مارکت کپ جهت کسب این توافق ماه‌ها به طول انجامیده است. شواهد حاکی از آن است که بایننس مبلغ ۴۰۰ میلیون دلار را برای این معامله پرداخت کرده است.

بایننس کوین مارکت کپ را خرید

 

در حالیکه بازارهای جهانی روزهای سختی را سپری می‌کنند، صنعت ارزهای دیجیتال روز به روز قوی تر ظاهر می شود و هم اکنون بازیگران کلیدی این عرصه یکی از بزرگ ترین اتفاقات تاریخ را رقم زده‌اند.

جنرال موتورز، تولید کننده بزرگ خودرو درخواست خود برای اختراع سیستم ناوبری که به طور مداوم به‌روزرسانی می‌شود را ارائه کرده است. این سیستم با استفاده از بلاک چین داده های جمع آوری شده از سنسور های خودرو را با هم ادغام نموده و نقشه قابل اطمینانی را برای اتومبیل های خودران ارائه می‌دهد.  بر اساس پرونده‌ای که در اول اکتبر ۲۰۱۸ ثبت و در دوم آوریل ۲۰۲۰ منتشر شد، حفظ پویایی نقشه‌های موجود بدون صرف هزینه های گزاف دشوار است. یکی از دلایل احتمالی این امر این است که اکثر نقشه ها از طریق وسایل نقلیه خاص نگهداری می‌شوند که دسترسی به آنها فقط به مناطق خاصی محدود خواهد شد.

شرکت جنرال موتورز نقشه ناوبری مبتنی بر بلاکچین خود را ثبت اختراع می‌کند

 

جنرال موتورز، تولید کننده بزرگ خودرو درخواست خود برای اختراع سیستم ناوبری که به طور مداوم به‌روزرسانی می‌شود را ارائه کرده است. این سیستم با استفاده از بلاک چین داده های جمع آوری شده از سنسور های خودرو را با هم ادغام نموده و نقشه قابل اطمینانی را برای اتومبیل های خودران ارائه می‌دهد.

در حالیکه بیکاری جهانی در این بحبوحه همه گیری ویروس کرونا رکوردهای بالا را به ثبت می رساند، صنعت ارز دیجیتال در تلاش است به عنوان پناهگاهی برای این تلفات شغلی عمل کند و برخی از بزرگترین شرکت‌های فعال در این حوزه برای استخدام کارمندان جدید اعلام آمادگی کرده اند.  بایننس بزرگترین صرافی ارز دیجیتال جهان اخیراً اعلام کرده که با وجود رکود اقتصادی پیش رو در صدد استخدام بیش از ۱۰۰ کارمند برآمده است. این صرافی‌ در توییت ۳ آوریل خود مردم سراسر جهان را به ایجاد یک حرفه در حوزه بلاک چین دعوت نمود. بایننس با در نظر گرفتن این نکته که تمام حوزه های قضایی جهان در آینده نزدیک اقدامات شدیدتری را برای قرنطینه اعمال می کنند، فرصتی برای «کار در خانه» فراهم نمود.

بایننس، پناهگاهی امن برای بیکاران با استعداد حوزه رمزارزها

 

در حالیکه بیکاری جهانی در این بحبوحه همه گیری ویروس کرونا رکوردهای بالا را به ثبت می رساند، صنعت ارز دیجیتال در تلاش است به عنوان پناهگاهی برای این تلفات شغلی عمل کند و برخی از بزرگترین شرکت‌های فعال در این حوزه برای استخدام کارمندان جدید اعلام آمادگی کرده اند.

کریس لارسن بنیانگذار و مدیر اجرایی ریپل از این ویروس جان سالم به در برد و به بازیابی کامل دست یافت. وی در قالب یک توییت که در تاریخ دوم آوریل منتشر کرد، از همه کسانی که در خط مقدم مبارزه با این ویروس کار می‌کنند تشکر کرد و همچنین از بیماران بهبود یافته درخواست کرد تا برای استفاده در پیوندهای آنتی بادی، خون خود را اهدا کنند.  لارسن این واقعیت که به ویروس کووید_ ۱۹ مبتلا شده را اعلان عمومی نکرده بود و اکثریت جامعه کریپتو وقتی متوجه این اتفاق شدند که توییت وی را  به همراه یک تصویر از وی مشاهده کردند که صورت خود را با ماسک پوشانده بود و دست شست خود را به علامت پیروزی نشان می‌داد.

بنیانگذار ریپل از ویروس کرونا بهبود یافت

 

کریس لارسن (Chris Larsen) بنیانگذار و مدیر اجرایی ریپل از این ویروس جان سالم به در برد و به بازیابی کامل دست یافت. وی در قالب یک توییت که در تاریخ دوم آوریل منتشر کرد، از همه کسانی که در خط مقدم مبارزه با این ویروس کار می‌کنند تشکر کرد و همچنین از بیماران بهبود یافته درخواست کرد تا برای استفاده در پیوندهای آنتی بادی، خون خود را اهدا کنند.

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

شماره تماس: ۲۷۹۳۱۹۵-۰۹۲۱

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین