شرایط و قوانین فروشگاه

 شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی بلاکچین

استفاده از فروشگاه اینترنتی مرکز تحقیقات بلاکچین به معنی توافق کامل شما با شرایط و ضوابط ذیل تلقی می گردد:

  1. کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی مرکز تحقیقات بلاکچین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا فروشگاه نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج و سرویس‏‌های فروشگاه مرکز تحقیقات بلاکچین تغییراتی ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.
  2. خدمات و محتویات این سایت براى استفاده شخصى و غیر تجارى مشتریان عرضه شده است و مالكیت معنوی اطلاعات موجود در آن متعلق به این فروشگاه بوده و هر گونه سوء استفاده از این اطلاعات پیگرد قانونی دارد. استفاده غیرتجاری از محتویات سایت با ذكر منبع بلامانع است و اگر مایلید از اطلاعات موجود در سایت جهت مقاصد تجاری استفاده نمایید باید از طریق پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید درخواست خود را ارسال نموده و اجازه نامه كتبی اخذ نمایید.
  3. در هر خرید با توجه به مبلغ محصول سفارشی به شما امتیاز مشخصی به عنوان امتیاز طرفداری تعلق میگیرد که میتوانید در تخفیف های بعدی از آن استفاده کرده و تخفیف بگیرید. زمان استفاده از کد های تخفیف تا 90 روز بعد از بدست آوردن آن قابل استفاده است.
  4. كاربران هنگام سفارش محصولات ملزم می باشند اطلاعات صحیح كامل را در پایگاه درج کنند. بدیهی است کاستی یا نادرستی اطلاعات مانع تکمیل درست و به موقع سفارش خواهد شد.
  5. فروشگاه اینترنتی مرکز تحقیقات بلاکچین هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد سایت که می تواند ناشى از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشند (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتى، تجهیزات سخت افزاری و غیره  نمی پذیرد).
  6. تمام ابزارهایی که در فروشگاه اینترنتی مرکز تحقیقات بلاکچین با هدف ارتباط با مشتریان به کار گرفته می شود، فقط برای همین منظور طراحی شده و كاربران متعهد هستند که از این ابزار صرفا برای ارسال و دریافت اطلاعاتی استفاده نمایند که مناسب و مرتبط با بحث سفارش محصولات باشد.
  7. سایر سایت ها و لینک هایی كه برای ارائه اطلاعات بیشتر و کامل تر به كاربر در فروشگاه لینك شده اند مستقل بوده و فروشگاه اینترنتی مرکز تحقیقات بلاکچین مسئولیتی در قبال محتویات آنها ندارد.
  8. ارتباط فروشگاه اینترنتی مرکز تحقیقات بلاکچین با کاربران از طریق  blockchainirc.com بر قرار می گردد و فقط با استفاده از اطلاعاتی که کاربران در سایت درج کرده اند (همانند ایمیل، تلفن و ...) صورت می پذیرد.
  9. فروشگاه اینترنتی مرکز تحقیقات بلاکچین به هیچ وجه اطلاعات منحصر بفرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمنا با استفاده از آخرین فن آوری ها متعهد است حتی المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.

درباره ما

"مرکز تحقیقات بلاک چین" به‌عنوان بزرگترین وب سایت تخصصی، پژوهشی و آموزشی بلاک چین در جهان توسط مجموعه ای از متخصصان حوزه بلاک چین و ارزهای رمزنگاری شده از سال 1396 به ‌صورت رسمی فعالیت خود را آغاز نمود.


ادامه درباره ما

 

ارتباط با پشتیبانی در تلگرام bircsupport1@

کانال تلگرام مرکز تحقیقات بلاکچین